Wat kun je kopen in Fluitenberg, Hoogeveen met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 13 wijken van Hoogeveen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Fluitenberg
Gem. woningwaarde
€ 580.000
Eigen geld nodig
€ 350.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

HoogeveenElimDe WeideHollandscheveldNieuwlandeNoordscheschutPesseTiendeveenStuifzandNieuweroordZuideropgaande Nieuw MoscouFluitenbergIndustrie- en verspreide gebieden Fluitenberg
Een huis gezien in Hoogeveen? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Hoogeveen48% koopwoningen € 298.000 € 68.000 48%
Elim72% koopwoningen € 409.000 € 179.000 72%
De Weide74% koopwoningen € 411.000 € 182.000 74%
Hollandscheveld70% koopwoningen € 416.000 € 187.000 70%
Nieuwlande87% koopwoningen € 430.000 € 201.000 87%
Noordscheschut81% koopwoningen € 442.000 € 212.000 81%
Pesse78% koopwoningen € 469.000 € 239.000 78%
Tiendeveen76% koopwoningen € 479.000 € 249.000 76%
Stuifzand85% koopwoningen € 504.000 € 275.000 85%
Nieuweroord83% koopwoningen € 507.000 € 277.000 83%
Zuideropgaande Nieuw Moscou87% koopwoningen € 508.000 € 279.000 87%
Fluitenberg Jouw zoekopdracht89% koopwoningen € 580.000 € 350.000 89%
Industrie- en verspreide gebieden83% koopwoningen € 626.000 € 396.000 83%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen