Wat kun je kopen in Drachten Oost, Smallingerland met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 16 wijken van Smallingerland binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Drachten Oost
Gem. woningwaarde
€ 588.000
Eigen geld nodig
€ 358.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

De BouwenDe WikenDe SwettenNoord-OostDe VenenCentrumDe TriskenDe DraitDe SingelsDe FolgerenBuitengebied OostBuitengebied NoordDe HavenDrachten OostDrachtstervaartBuitengebied West Drachten Oost
Een huis gezien in Smallingerland? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

De Bouwen28% koopwoningen € 241.000 € 12.000 28%
De Wiken45% koopwoningen € 261.000 € 32.000 45%
De Swetten45% koopwoningen € 283.000 € 53.000 45%
Noord-Oost31% koopwoningen € 288.000 € 59.000 31%
De Venen64% koopwoningen € 315.000 € 85.000 64%
Centrum42% koopwoningen € 332.000 € 103.000 42%
De Trisken66% koopwoningen € 357.000 € 127.000 66%
De Drait72% koopwoningen € 386.000 € 156.000 72%
De Singels78% koopwoningen € 409.000 € 179.000 78%
De Folgeren77% koopwoningen € 431.000 € 202.000 77%
Buitengebied Oost72% koopwoningen € 448.000 € 218.000 72%
Buitengebied Noord77% koopwoningen € 482.000 € 253.000 77%
De Haven70% koopwoningen € 575.000 € 345.000 70%
Drachten Oost Jouw zoekopdracht94% koopwoningen € 588.000 € 358.000 94%
Drachtstervaart89% koopwoningen € 604.000 € 375.000 89%
Buitengebied West80% koopwoningen € 619.000 € 390.000 80%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen