Wat kun je kopen in Ulestraten, Meerssen met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 3 wijken van Meerssen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Ulestraten
Gem. woningwaarde
€ 490.000
Eigen geld nodig
€ 260.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

MeerssenUlestratenBunde - Geulle Ulestraten
Een huis gezien in Meerssen? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Meerssen59% koopwoningen € 429.000 € 199.000 59%
Ulestraten Jouw zoekopdracht85% koopwoningen € 490.000 € 260.000 85%
Bunde - Geulle82% koopwoningen € 509.000 € 280.000 82%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen