Wat kun je kopen in Buitengebied Nistelrode, Bernheze met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 6 wijken van Bernheze binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Buitengebied Nistelrode
Gem. woningwaarde
€ 662.000
Eigen geld nodig
€ 432.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Kern HeeschKern NistelrodeKern Heeswijk-DintherBuitengebied NistelrodeBuitengebied Heeswijk-DintherBuitengebied Heesch Buitengebied Nistelrode
Een huis gezien in Bernheze? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Kern Heesch68% koopwoningen € 541.000 € 312.000 68%
Kern Nistelrode66% koopwoningen € 543.000 € 313.000 66%
Kern Heeswijk-Dinther71% koopwoningen € 553.000 € 324.000 71%
Buitengebied Nistelrode Jouw zoekopdracht81% koopwoningen € 662.000 € 432.000 81%
Buitengebied Heeswijk-Dinther86% koopwoningen € 723.000 € 494.000 86%
Buitengebied Heesch85% koopwoningen € 843.000 € 614.000 85%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen