Wat kun je kopen in Made, Drimmelen met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 6 wijken van Drimmelen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Made
Gem. woningwaarde
€ 515.000
Eigen geld nodig
€ 285.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Lage Zwaluwe68% koopwoningen | € 467.000 | € 238.000 | 68% |
|---|---|---|---|
| Terheijden71% koopwoningen | € 487.000 | € 257.000 | 71% |
| Made Jouw zoekopdracht71% koopwoningen | € 515.000 | € 285.000 | 71% |
| Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek77% koopwoningen | € 530.000 | € 300.000 | 77% |
| Wagenberg81% koopwoningen | € 575.000 | € 345.000 | 81% |
| Drimmelen78% koopwoningen | € 649.000 | € 420.000 | 78% |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).