Wat kun je kopen in Bedrijventerrein Riel, Goirle met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 16 wijken van Goirle binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Bedrijventerrein Riel
Gem. woningwaarde
€ 871.000
Eigen geld nodig
€ 641.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

HoogeindWildackersGoirle-CentrumAbcovenDe HellenDe Groote AkkersGrobbendonckDe Nieuwe ErvenBedrijventerrein Tijvoort't VenRielDe Hoge WalDe BoschkensVerspriede huizen RielVerspreide huizen GoirleBedrijventerrein RielSportpark De KrimSportpark Van den Wildenberg Bedrijventerrein Riel
Een huis gezien in Goirle? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Hoogeind44% koopwoningen € 414.000 € 185.000 44%
Wildackers59% koopwoningen € 439.000 € 210.000 59%
Goirle-Centrum52% koopwoningen € 440.000 € 211.000 52%
Abcoven59% koopwoningen € 470.000 € 241.000 59%
De Hellen78% koopwoningen € 514.000 € 284.000 78%
De Groote Akkers74% koopwoningen € 551.000 € 322.000 74%
Grobbendonck86% koopwoningen € 580.000 € 350.000 86%
De Nieuwe Erven81% koopwoningen € 591.000 € 361.000 81%
Bedrijventerrein Tijvoort78% koopwoningen € 627.000 € 397.000 78%
't Ven84% koopwoningen € 646.000 € 416.000 84%
Riel86% koopwoningen € 649.000 € 420.000 86%
De Hoge Wal82% koopwoningen € 651.000 € 421.000 82%
De Boschkens78% koopwoningen € 724.000 € 495.000 78%
Verspriede huizen Riel88% koopwoningen € 835.000 € 605.000 88%
Verspreide huizen Goirle80% koopwoningen € 861.000 € 631.000 80%
Bedrijventerrein Riel Jouw zoekopdracht90% koopwoningen € 871.000 € 641.000 90%
Sportpark De Krim geen cijfers — —
Sportpark Van den Wildenberg geen cijfers — —

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen