Wat kun je kopen in Kaatsheuvel-Oost, Loon op Zand met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 4 wijken van Loon op Zand binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Kaatsheuvel-Oost
Gem. woningwaarde
€ 518.000
Eigen geld nodig
€ 289.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Kaatsheuvel-WestKaatsheuvel-OostLoon op ZandDe Moer Kaatsheuvel-Oost
Een huis gezien in Loon op Zand? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Kaatsheuvel-West63% koopwoningen € 483.000 € 253.000 63%
Kaatsheuvel-Oost Jouw zoekopdracht67% koopwoningen € 518.000 € 289.000 67%
Loon op Zand68% koopwoningen € 530.000 € 300.000 68%
De Moer87% koopwoningen € 730.000 € 501.000 87%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen