Wat kun je kopen in Buitengebied Oisterwijk Noord, Oisterwijk met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 18 wijken van Oisterwijk binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Buitengebied Oisterwijk Noord
Gem. woningwaarde
€ 868.000
Eigen geld nodig
€ 639.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| 't Westend65% koopwoningen | € 456.000 | € 227.000 | 65% |
|---|---|---|---|
| Pannenschuur63% koopwoningen | € 478.000 | € 249.000 | 63% |
| Waterhoef57% koopwoningen | € 482.000 | € 252.000 | 57% |
| Centrum Oisterwijk48% koopwoningen | € 498.000 | € 269.000 | 48% |
| Dorp Moergestel74% koopwoningen | € 559.000 | € 329.000 | 74% |
| Dorp Haaren71% koopwoningen | € 566.000 | € 336.000 | 71% |
| KVL terrein59% koopwoningen | € 575.000 | € 346.000 | 59% |
| Buitengebied Haaren80% koopwoningen | € 760.000 | € 531.000 | 80% |
| George Perklaan e.o.95% koopwoningen | € 802.000 | € 572.000 | 95% |
| buitengebied Oisterwijk Zuid69% koopwoningen | € 833.000 | € 604.000 | 69% |
| Industrieterrein Kerkhoven Laarakkers69% koopwoningen | € 837.000 | € 607.000 | 69% |
| Levenskerk89% koopwoningen | € 840.000 | € 611.000 | 89% |
| Buitengebied Moergestel Zuid-Oost89% koopwoningen | € 865.000 | € 635.000 | 89% |
| Buitengebied Oisterwijk Noord Jouw zoekopdracht85% koopwoningen | € 868.000 | € 639.000 | 85% |
| Heukelom84% koopwoningen | € 874.000 | € 645.000 | 84% |
| Buitengebied Moergestel Noord-West85% koopwoningen | € 892.000 | € 662.000 | 85% |
| Bunders94% koopwoningen | € 944.000 | € 715.000 | 94% |
| Klompven/Eikenven90% koopwoningen | € 1.500.000 | € 1.271.000 | 90% |
| Sportterreinen Den Donk | geen cijfers | — | — |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).