Wat kun je kopen in Dommelen, Valkenswaard met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 3 wijken van Valkenswaard binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Dommelen
Gem. woningwaarde
€ 477.000
Eigen geld nodig
€ 247.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

ValkenswaardDommelenBorkel en Schaft Dommelen
Een huis gezien in Valkenswaard? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Valkenswaard57% koopwoningen € 452.000 € 223.000 57%
Dommelen Jouw zoekopdracht68% koopwoningen € 477.000 € 247.000 68%
Borkel en Schaft82% koopwoningen € 644.000 € 415.000 82%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen