Wat kun je kopen in Weidestreek Zuidwest, Súdwest-Fryslân met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 21 wijken van Súdwest-Fryslân binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Weidestreek Zuidwest
Gem. woningwaarde
€ 479.000
Eigen geld nodig
€ 250.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Bolsward59% koopwoningen | € 336.000 | € 106.000 | 59% |
|---|---|---|---|
| Makkum64% koopwoningen | € 355.000 | € 125.000 | 64% |
| Bouwhoek76% koopwoningen | € 356.000 | € 127.000 | 76% |
| Sneek56% koopwoningen | € 369.000 | € 140.000 | 56% |
| Nijefurd66% koopwoningen | € 378.000 | € 148.000 | 66% |
| Weidestreek West88% koopwoningen | € 383.000 | € 153.000 | 88% |
| Hemelum72% koopwoningen | € 390.000 | € 160.000 | 72% |
| Littenseradiel75% koopwoningen | € 395.000 | € 165.000 | 75% |
| West IJlst79% koopwoningen | € 408.000 | € 178.000 | 79% |
| IJlst70% koopwoningen | € 412.000 | € 182.000 | 70% |
| Boarnsterhim84% koopwoningen | € 414.000 | € 185.000 | 84% |
| Koudum69% koopwoningen | € 414.000 | € 185.000 | 69% |
| Zuid IJlst71% koopwoningen | € 421.000 | € 192.000 | 71% |
| Noordwest IJlst83% koopwoningen | € 424.000 | € 194.000 | 83% |
| Oost IJlst82% koopwoningen | € 430.000 | € 200.000 | 82% |
| Weidestreek Zuid88% koopwoningen | € 432.000 | € 203.000 | 88% |
| Weidestreek Oost90% koopwoningen | € 439.000 | € 210.000 | 90% |
| Oosthem79% koopwoningen | € 453.000 | € 223.000 | 79% |
| Woudsend78% koopwoningen | € 477.000 | € 247.000 | 78% |
| Weidestreek Zuidwest Jouw zoekopdracht89% koopwoningen | € 479.000 | € 250.000 | 89% |
| Zuidoost IJlst75% koopwoningen | € 479.000 | € 250.000 | 75% |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).