Wat kun je kopen in Woudsend, Súdwest-Fryslân met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 21 wijken van Súdwest-Fryslân binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Woudsend
Gem. woningwaarde
€ 477.000
Eigen geld nodig
€ 247.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

BolswardMakkumBouwhoekSneekNijefurdWeidestreek WestHemelumLittenseradielWest IJlstIJlstBoarnsterhimKoudumZuid IJlstNoordwest IJlstOost IJlstWeidestreek ZuidWeidestreek OostOosthemWoudsendWeidestreek ZuidwestZuidoost IJlst Woudsend
Een huis gezien in Súdwest-Fryslân? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Bolsward59% koopwoningen € 336.000 € 106.000 59%
Makkum64% koopwoningen € 355.000 € 125.000 64%
Bouwhoek76% koopwoningen € 356.000 € 127.000 76%
Sneek56% koopwoningen € 369.000 € 140.000 56%
Nijefurd66% koopwoningen € 378.000 € 148.000 66%
Weidestreek West88% koopwoningen € 383.000 € 153.000 88%
Hemelum72% koopwoningen € 390.000 € 160.000 72%
Littenseradiel75% koopwoningen € 395.000 € 165.000 75%
West IJlst79% koopwoningen € 408.000 € 178.000 79%
IJlst70% koopwoningen € 412.000 € 182.000 70%
Boarnsterhim84% koopwoningen € 414.000 € 185.000 84%
Koudum69% koopwoningen € 414.000 € 185.000 69%
Zuid IJlst71% koopwoningen € 421.000 € 192.000 71%
Noordwest IJlst83% koopwoningen € 424.000 € 194.000 83%
Oost IJlst82% koopwoningen € 430.000 € 200.000 82%
Weidestreek Zuid88% koopwoningen € 432.000 € 203.000 88%
Weidestreek Oost90% koopwoningen € 439.000 € 210.000 90%
Oosthem79% koopwoningen € 453.000 € 223.000 79%
Woudsend Jouw zoekopdracht78% koopwoningen € 477.000 € 247.000 78%
Weidestreek Zuidwest89% koopwoningen € 479.000 € 250.000 89%
Zuidoost IJlst75% koopwoningen € 479.000 € 250.000 75%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen