Wat kun je kopen in Buitengebied oost, Ermelo met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 5 wijken van Ermelo binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Buitengebied oost
Gem. woningwaarde
€ 754.000
Eigen geld nodig
€ 525.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Centrum ErmeloSchil rondom het centrumBuitengebied middenTonsel en VeldzichtBuitengebied oostBuitengebied west Buitengebied oost
Een huis gezien in Ermelo? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Centrum Ermelo63% koopwoningen € 489.000 € 259.000 63%
Schil rondom het centrum62% koopwoningen € 519.000 € 290.000 62%
Buitengebied midden45% koopwoningen € 690.000 € 461.000 45%
Tonsel en Veldzicht70% koopwoningen € 691.000 € 462.000 70%
Buitengebied oost Jouw zoekopdracht69% koopwoningen € 754.000 € 525.000 69%
Buitengebied west59% koopwoningen geen cijfers — 59%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen