Wat kun je kopen in Hulten, Gilze en Rijen met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 4 wijken van Gilze en Rijen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Hulten
Gem. woningwaarde
€ 725.000
Eigen geld nodig
€ 495.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

RijenGilzeMolenschotHulten Hulten
Een huis gezien in Gilze en Rijen? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Rijen64% koopwoningen € 437.000 € 208.000 64%
Gilze63% koopwoningen € 480.000 € 250.000 63%
Molenschot86% koopwoningen € 628.000 € 399.000 86%
Hulten Jouw zoekopdracht96% koopwoningen € 725.000 € 495.000 96%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen