Wat kun je kopen in Molenschot, Gilze en Rijen met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 4 wijken van Gilze en Rijen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Molenschot
Gem. woningwaarde
€ 628.000
Eigen geld nodig
€ 399.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Rijen64% koopwoningen | € 437.000 | € 208.000 | 64% |
|---|---|---|---|
| Gilze63% koopwoningen | € 480.000 | € 250.000 | 63% |
| Molenschot Jouw zoekopdracht86% koopwoningen | € 628.000 | € 399.000 | 86% |
| Hulten96% koopwoningen | € 725.000 | € 495.000 | 96% |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).