Wat kun je kopen in Nederwetten, Nuenen, Gerwen en Nederwetten met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 3 wijken van Nuenen, Gerwen en Nederwetten binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Nederwetten
Gem. woningwaarde
€ 753.000
Eigen geld nodig
€ 524.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Nuenen74% koopwoningen | € 619.000 | € 390.000 | 74% |
|---|---|---|---|
| Gerwen86% koopwoningen | € 707.000 | € 477.000 | 86% |
| Nederwetten Jouw zoekopdracht89% koopwoningen | € 753.000 | € 524.000 | 89% |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).