Wat kun je kopen in Nuenen, Nuenen, Gerwen en Nederwetten met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 3 wijken van Nuenen, Gerwen en Nederwetten binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Nuenen
Gem. woningwaarde
€ 619.000
Eigen geld nodig
€ 390.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

NuenenGerwenNederwetten Nuenen
Een huis gezien in Nuenen, Gerwen en Nederwetten? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Nuenen Jouw zoekopdracht74% koopwoningen € 619.000 € 390.000 74%
Gerwen86% koopwoningen € 707.000 € 477.000 86%
Nederwetten89% koopwoningen € 753.000 € 524.000 89%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen