Wat kun je kopen in Someren dorp, Someren met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 8 wijken van Someren binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Someren dorp
Gem. woningwaarde
€ 453.000
Eigen geld nodig
€ 224.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Someren-Eind dorpSomeren dorpLierop dorpSomeren-Heide dorpBuitengebied Someren-EindBuitengebied Someren-HeideBuitengebied SomerenBuitengebied Lierop Someren dorp
Een huis gezien in Someren? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Someren-Eind dorp76% koopwoningen € 440.000 € 210.000 76%
Someren dorp Jouw zoekopdracht67% koopwoningen € 453.000 € 224.000 67%
Lierop dorp83% koopwoningen € 520.000 € 290.000 83%
Someren-Heide dorp87% koopwoningen € 530.000 € 300.000 87%
Buitengebied Someren-Eind88% koopwoningen € 640.000 € 410.000 88%
Buitengebied Someren-Heide85% koopwoningen € 656.000 € 426.000 85%
Buitengebied Someren75% koopwoningen € 686.000 € 457.000 75%
Buitengebied Lierop86% koopwoningen € 764.000 € 534.000 86%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen