Wat kun je kopen in Someren-Eind dorp, Someren met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 8 wijken van Someren binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Someren-Eind dorp
Gem. woningwaarde
€ 440.000
Eigen geld nodig
€ 210.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Someren-Eind dorp Jouw zoekopdracht76% koopwoningen | € 440.000 | € 210.000 | 76% |
|---|---|---|---|
| Someren dorp67% koopwoningen | € 453.000 | € 224.000 | 67% |
| Lierop dorp83% koopwoningen | € 520.000 | € 290.000 | 83% |
| Someren-Heide dorp87% koopwoningen | € 530.000 | € 300.000 | 87% |
| Buitengebied Someren-Eind88% koopwoningen | € 640.000 | € 410.000 | 88% |
| Buitengebied Someren-Heide85% koopwoningen | € 656.000 | € 426.000 | 85% |
| Buitengebied Someren75% koopwoningen | € 686.000 | € 457.000 | 75% |
| Buitengebied Lierop86% koopwoningen | € 764.000 | € 534.000 | 86% |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).