Wat kun je kopen in Wijk Manderveen, Tubbergen met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 13 wijken van Tubbergen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Wijk Manderveen
Gem. woningwaarde
€ 514.000
Eigen geld nodig
€ 284.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

TubbergenWijk MariaparochieLangeveenReutumVasseGeesterenAlbergenHarbrinkhoekWijk ManderveenWijk HezingenFleringenWijk ManderWijk Haarle Wijk Manderveen
Een huis gezien in Tubbergen? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Tubbergen63% koopwoningen € 431.000 € 202.000 63%
Wijk Mariaparochie72% koopwoningen € 443.000 € 214.000 72%
Langeveen81% koopwoningen € 475.000 € 246.000 81%
Reutum73% koopwoningen € 482.000 € 253.000 73%
Vasse81% koopwoningen € 483.000 € 254.000 81%
Geesteren73% koopwoningen € 491.000 € 261.000 73%
Albergen78% koopwoningen € 496.000 € 267.000 78%
Harbrinkhoek83% koopwoningen € 508.000 € 279.000 83%
Wijk Manderveen Jouw zoekopdracht83% koopwoningen € 514.000 € 284.000 83%
Wijk Hezingen71% koopwoningen € 516.000 € 287.000 71%
Fleringen81% koopwoningen € 525.000 € 296.000 81%
Wijk Mander77% koopwoningen € 532.000 € 302.000 77%
Wijk Haarle77% koopwoningen € 550.000 € 321.000 77%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen