Wat kun je kopen in Grebbeberg, Rhenen met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 12 wijken van Rhenen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Grebbeberg
Gem. woningwaarde
€ 1.047.000
Eigen geld nodig
€ 818.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

RhenenRhenen WestRhenen NoordElstRhenen OostHeuvelrug ElstAchterbergRemmerdenRandzoneUiterwaarden RhenenBinnenveldGrebbebergHeuvelrug RhenenUiterwaarden Elst Grebbeberg
Een huis gezien in Rhenen? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Rhenen45% koopwoningen € 418.000 € 189.000 45%
Rhenen West55% koopwoningen € 428.000 € 199.000 55%
Rhenen Noord46% koopwoningen € 495.000 € 266.000 46%
Elst72% koopwoningen € 603.000 € 373.000 72%
Rhenen Oost75% koopwoningen € 604.000 € 375.000 75%
Heuvelrug Elst43% koopwoningen € 629.000 € 399.000 43%
Achterberg85% koopwoningen € 636.000 € 407.000 85%
Remmerden52% koopwoningen € 765.000 € 536.000 52%
Randzone92% koopwoningen € 871.000 € 642.000 92%
Uiterwaarden Rhenen89% koopwoningen € 881.000 € 652.000 89%
Binnenveld85% koopwoningen € 929.000 € 699.000 85%
Grebbeberg Jouw zoekopdracht84% koopwoningen € 1.047.000 € 818.000 84%
Heuvelrug Rhenen geen cijfers — —
Uiterwaarden Elst geen cijfers — —

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen