Wat kun je kopen in Randzone, Rhenen met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 12 wijken van Rhenen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Randzone
Gem. woningwaarde
€ 871.000
Eigen geld nodig
€ 642.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Rhenen45% koopwoningen | € 418.000 | € 189.000 | 45% |
|---|---|---|---|
| Rhenen West55% koopwoningen | € 428.000 | € 199.000 | 55% |
| Rhenen Noord46% koopwoningen | € 495.000 | € 266.000 | 46% |
| Elst72% koopwoningen | € 603.000 | € 373.000 | 72% |
| Rhenen Oost75% koopwoningen | € 604.000 | € 375.000 | 75% |
| Heuvelrug Elst43% koopwoningen | € 629.000 | € 399.000 | 43% |
| Achterberg85% koopwoningen | € 636.000 | € 407.000 | 85% |
| Remmerden52% koopwoningen | € 765.000 | € 536.000 | 52% |
| Randzone Jouw zoekopdracht92% koopwoningen | € 871.000 | € 642.000 | 92% |
| Uiterwaarden Rhenen89% koopwoningen | € 881.000 | € 652.000 | 89% |
| Binnenveld85% koopwoningen | € 929.000 | € 699.000 | 85% |
| Grebbeberg84% koopwoningen | € 1.047.000 | € 818.000 | 84% |
| Heuvelrug Rhenen | geen cijfers | — | — |
| Uiterwaarden Elst | geen cijfers | — | — |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).