Wat kun je kopen in Schenkel, Capelle aan den IJssel met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 9 wijken van Capelle aan den IJssel binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Schenkel
Gem. woningwaarde
€ 456.000
Eigen geld nodig
€ 226.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Oostgaarde NoordMiddelwatering OostSchollevaar ZuidSchollevaar NoordMiddelwatering WestOostgaarde ZuidSchenkelRiviumCapelle West en 's Gravenland Schenkel
Een huis gezien in Capelle aan den IJssel? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Oostgaarde Noord33% koopwoningen € 342.000 € 112.000 33%
Middelwatering Oost42% koopwoningen € 377.000 € 148.000 42%
Schollevaar Zuid53% koopwoningen € 378.000 € 149.000 53%
Schollevaar Noord51% koopwoningen € 387.000 € 158.000 51%
Middelwatering West62% koopwoningen € 388.000 € 159.000 62%
Oostgaarde Zuid58% koopwoningen € 437.000 € 208.000 58%
Schenkel Jouw zoekopdracht49% koopwoningen € 456.000 € 226.000 49%
Rivium57% koopwoningen € 509.000 € 280.000 57%
Capelle West en 's Gravenland82% koopwoningen € 517.000 € 288.000 82%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen