Wat kun je kopen in Sassenheim Oost, Teylingen met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 10 wijken van Teylingen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Sassenheim Oost
Gem. woningwaarde
€ 520.000
Eigen geld nodig
€ 290.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Sassenheim OostVoorhout Oude DorpSassenheim MiddenSassenheim WestVoorhout BuitenVoorhout OosthoutVoorhout HooghkamerWarmondSassenheim ZuidWarmond buitenSassenheim buiten Sassenheim Oost
Een huis gezien in Teylingen? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Sassenheim Oost Jouw zoekopdracht62% koopwoningen € 520.000 € 290.000 62%
Voorhout Oude Dorp65% koopwoningen € 549.000 € 320.000 65%
Sassenheim Midden56% koopwoningen € 558.000 € 329.000 56%
Sassenheim West63% koopwoningen € 598.000 € 368.000 63%
Voorhout Buiten84% koopwoningen € 601.000 € 372.000 84%
Voorhout Oosthout81% koopwoningen € 652.000 € 423.000 81%
Voorhout Hooghkamer69% koopwoningen € 691.000 € 461.000 69%
Warmond56% koopwoningen € 733.000 € 503.000 56%
Sassenheim Zuid87% koopwoningen € 953.000 € 723.000 87%
Warmond buiten69% koopwoningen € 956.000 € 726.000 69%
Sassenheim buiten geen cijfers — —

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen