Wat kun je kopen in Buitengebied Holten, Rijssen-Holten met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 9 wijken van Rijssen-Holten binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Buitengebied Holten
Gem. woningwaarde
€ 576.000
Eigen geld nodig
€ 347.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Stadsrand Rijssen Zuid59% koopwoningen | € 359.000 | € 130.000 | 59% |
|---|---|---|---|
| Stad Rijssen66% koopwoningen | € 392.000 | € 163.000 | 66% |
| Holten72% koopwoningen | € 456.000 | € 227.000 | 72% |
| Stadsrand Rijssen Noord87% koopwoningen | € 473.000 | € 243.000 | 87% |
| Bedrijventerrein Rijssen71% koopwoningen | € 487.000 | € 258.000 | 71% |
| Stadsrand Rijssen Oost69% koopwoningen | € 497.000 | € 268.000 | 69% |
| Buitengebied Holten Jouw zoekopdracht84% koopwoningen | € 576.000 | € 347.000 | 84% |
| Recreatiegebied De Borkeld92% koopwoningen | € 651.000 | € 422.000 | 92% |
| Buitengebied Rijssen84% koopwoningen | € 679.000 | € 450.000 | 84% |
| Bedrijventerrein Holten | geen cijfers | — | — |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).