Wat kun je kopen in Buitengebied Rijssen, Rijssen-Holten met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 9 wijken van Rijssen-Holten binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Buitengebied Rijssen
Gem. woningwaarde
€ 679.000
Eigen geld nodig
€ 450.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Stadsrand Rijssen ZuidStad RijssenHoltenStadsrand Rijssen NoordBedrijventerrein RijssenStadsrand Rijssen OostBuitengebied HoltenRecreatiegebied De BorkeldBuitengebied RijssenBedrijventerrein Holten Buitengebied Rijssen
Een huis gezien in Rijssen-Holten? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Stadsrand Rijssen Zuid59% koopwoningen € 359.000 € 130.000 59%
Stad Rijssen66% koopwoningen € 392.000 € 163.000 66%
Holten72% koopwoningen € 456.000 € 227.000 72%
Stadsrand Rijssen Noord87% koopwoningen € 473.000 € 243.000 87%
Bedrijventerrein Rijssen71% koopwoningen € 487.000 € 258.000 71%
Stadsrand Rijssen Oost69% koopwoningen € 497.000 € 268.000 69%
Buitengebied Holten84% koopwoningen € 576.000 € 347.000 84%
Recreatiegebied De Borkeld92% koopwoningen € 651.000 € 422.000 92%
Buitengebied Rijssen Jouw zoekopdracht84% koopwoningen € 679.000 € 450.000 84%
Bedrijventerrein Holten geen cijfers — —

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen