Wat kun je kopen in Landelijk gebied Enter, Wierden met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 6 wijken van Wierden binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Landelijk gebied Enter
Gem. woningwaarde
€ 641.000
Eigen geld nodig
€ 411.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Wierden (kern)Enter (kern)Hooge-HexelLandelijk gebied WierdenLandelijk gebied EnterRectum - Notter - Zuna Landelijk gebied Enter
Een huis gezien in Wierden? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Wierden (kern)69% koopwoningen € 415.000 € 185.000 69%
Enter (kern)74% koopwoningen € 449.000 € 219.000 74%
Hooge-Hexel72% koopwoningen € 538.000 € 308.000 72%
Landelijk gebied Wierden80% koopwoningen € 614.000 € 384.000 80%
Landelijk gebied Enter Jouw zoekopdracht84% koopwoningen € 641.000 € 411.000 84%
Rectum - Notter - Zuna86% koopwoningen € 661.000 € 432.000 86%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen