Wat kun je kopen in Wierden (kern), Wierden met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 6 wijken van Wierden binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Wierden (kern)
Gem. woningwaarde
€ 415.000
Eigen geld nodig
€ 185.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Wierden (kern) Jouw zoekopdracht69% koopwoningen | € 415.000 | € 185.000 | 69% |
|---|---|---|---|
| Enter (kern)74% koopwoningen | € 449.000 | € 219.000 | 74% |
| Hooge-Hexel72% koopwoningen | € 538.000 | € 308.000 | 72% |
| Landelijk gebied Wierden80% koopwoningen | € 614.000 | € 384.000 | 80% |
| Landelijk gebied Enter84% koopwoningen | € 641.000 | € 411.000 | 84% |
| Rectum - Notter - Zuna86% koopwoningen | € 661.000 | € 432.000 | 86% |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).