Wat kun je kopen in Houten Buitengebied, Houten met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 11 wijken van Houten binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Houten Buitengebied
Gem. woningwaarde
€ 829.000
Eigen geld nodig
€ 600.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Houten Noord-Oost48% koopwoningen | € 488.000 | € 259.000 | 48% |
|---|---|---|---|
| Houten Noord-West70% koopwoningen | € 579.000 | € 350.000 | 70% |
| 't Goy79% koopwoningen | € 601.000 | € 371.000 | 79% |
| Houten Zuid-West74% koopwoningen | € 608.000 | € 379.000 | 74% |
| Schalkwijk73% koopwoningen | € 632.000 | € 402.000 | 73% |
| Houten Zuid-Oost73% koopwoningen | € 634.000 | € 404.000 | 73% |
| Tull en 't Waal84% koopwoningen | € 684.000 | € 454.000 | 84% |
| 't Goy Buitengebied89% koopwoningen | € 828.000 | € 599.000 | 89% |
| Houten Buitengebied Jouw zoekopdracht62% koopwoningen | € 829.000 | € 600.000 | 62% |
| Schalkwijk Buitengebied87% koopwoningen | € 847.000 | € 617.000 | 87% |
| Tull en 't Waal Buitengebied100% koopwoningen | € 854.000 | € 624.000 | 100% |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).