Wat kun je kopen in Houten Noord-West, Houten met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 11 wijken van Houten binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Houten Noord-West
Gem. woningwaarde
€ 579.000
Eigen geld nodig
€ 350.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Houten Noord-OostHouten Noord-West't GoyHouten Zuid-WestSchalkwijkHouten Zuid-OostTull en 't Waal't Goy BuitengebiedHouten BuitengebiedSchalkwijk BuitengebiedTull en 't Waal Buitengebied Houten Noord-West
Een huis gezien in Houten? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Houten Noord-Oost48% koopwoningen € 488.000 € 259.000 48%
Houten Noord-West Jouw zoekopdracht70% koopwoningen € 579.000 € 350.000 70%
't Goy79% koopwoningen € 601.000 € 371.000 79%
Houten Zuid-West74% koopwoningen € 608.000 € 379.000 74%
Schalkwijk73% koopwoningen € 632.000 € 402.000 73%
Houten Zuid-Oost73% koopwoningen € 634.000 € 404.000 73%
Tull en 't Waal84% koopwoningen € 684.000 € 454.000 84%
't Goy Buitengebied89% koopwoningen € 828.000 € 599.000 89%
Houten Buitengebied62% koopwoningen € 829.000 € 600.000 62%
Schalkwijk Buitengebied87% koopwoningen € 847.000 € 617.000 87%
Tull en 't Waal Buitengebied100% koopwoningen € 854.000 € 624.000 100%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen