Wat kun je kopen in Tull en 't Waal Buitengebied, Houten met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 11 wijken van Houten binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Tull en 't Waal Buitengebied
Gem. woningwaarde
€ 854.000
Eigen geld nodig
€ 624.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Houten Noord-OostHouten Noord-West't GoyHouten Zuid-WestSchalkwijkHouten Zuid-OostTull en 't Waal't Goy BuitengebiedHouten BuitengebiedSchalkwijk BuitengebiedTull en 't Waal Buitengebied Tull en 't Waal Buitengebied
Een huis gezien in Houten? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Houten Noord-Oost48% koopwoningen € 488.000 € 259.000 48%
Houten Noord-West70% koopwoningen € 579.000 € 350.000 70%
't Goy79% koopwoningen € 601.000 € 371.000 79%
Houten Zuid-West74% koopwoningen € 608.000 € 379.000 74%
Schalkwijk73% koopwoningen € 632.000 € 402.000 73%
Houten Zuid-Oost73% koopwoningen € 634.000 € 404.000 73%
Tull en 't Waal84% koopwoningen € 684.000 € 454.000 84%
't Goy Buitengebied89% koopwoningen € 828.000 € 599.000 89%
Houten Buitengebied62% koopwoningen € 829.000 € 600.000 62%
Schalkwijk Buitengebied87% koopwoningen € 847.000 € 617.000 87%
Tull en 't Waal Buitengebied Jouw zoekopdracht100% koopwoningen € 854.000 € 624.000 100%

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen