Wat kun je kopen in Buitengebied Westdorpe, Terneuzen met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 1 van de 28 wijken van Terneuzen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Buitengebied Westdorpe
Gem. woningwaarde
geen cijfers
Eigen geld nodig
…
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Kern Sas van Gent63% koopwoningen | € 224.000 | — | 63% |
|---|---|---|---|
| Kern Sluiskil70% koopwoningen | € 235.000 | € 5.000 | 70% |
| Terneuzen Centrum37% koopwoningen | € 238.000 | € 9.000 | 37% |
| Kern Hoek71% koopwoningen | € 250.000 | € 21.000 | 71% |
| Terneuzen Noord63% koopwoningen | € 265.000 | € 36.000 | 63% |
| Kern Axel59% koopwoningen | € 270.000 | € 40.000 | 59% |
| Kern Biervliet80% koopwoningen | € 276.000 | € 46.000 | 80% |
| Kern Zaamslag77% koopwoningen | € 279.000 | € 50.000 | 77% |
| Kern Westdorpe76% koopwoningen | € 293.000 | € 64.000 | 76% |
| Terneuzen Zuid66% koopwoningen | € 308.000 | € 79.000 | 66% |
| Kern Koewacht77% koopwoningen | € 317.000 | € 88.000 | 77% |
| Kern Philippine85% koopwoningen | € 330.000 | € 101.000 | 85% |
| Kern Zuiddorpe79% koopwoningen | € 337.000 | € 108.000 | 79% |
| Terneuzen West60% koopwoningen | € 374.000 | € 145.000 | 60% |
| Buitengebied Zaamslag91% koopwoningen | € 379.000 | € 150.000 | 91% |
| Buitengebied Sas van Gent87% koopwoningen | € 380.000 | € 151.000 | 87% |
| Kern Spui99% koopwoningen | € 386.000 | € 157.000 | 99% |
| Kern Overslag96% koopwoningen | € 399.000 | € 169.000 | 96% |
| Buitengebied Hoek93% koopwoningen | € 402.000 | € 173.000 | 93% |
| Buitengebied Axel97% koopwoningen | € 428.000 | € 198.000 | 97% |
| Buitengebied Biervliet90% koopwoningen | € 464.000 | € 235.000 | 90% |
| Buitengebied Koewacht98% koopwoningen | € 468.000 | € 238.000 | 98% |
| Buitengebied Zuiddorpe95% koopwoningen | € 471.000 | € 242.000 | 95% |
| Buitengebied Philippine95% koopwoningen | € 476.000 | € 246.000 | 95% |
| Buitengebied Sluiskil92% koopwoningen | € 481.000 | € 252.000 | 92% |
| Terneuzen Oost91% koopwoningen | € 505.000 | € 275.000 | 91% |
| Buitengebied Terneuzen83% koopwoningen | € 529.000 | € 300.000 | 83% |
| Buitengebied Overslag95% koopwoningen | € 556.000 | € 326.000 | 95% |
| Buitengebied Spui | geen cijfers | — | — |
| Buitengebied Westdorpe Jouw zoekopdracht | geen cijfers | — | — |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).