Wat kun je kopen in Kern Sluiskil, Terneuzen met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 1 van de 28 wijken van Terneuzen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Kern Sluiskil
Gem. woningwaarde
€ 235.000
Eigen geld nodig
€ 5.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Kern Sas van GentKern SluiskilTerneuzen CentrumKern HoekTerneuzen NoordKern AxelKern BiervlietKern ZaamslagKern WestdorpeTerneuzen ZuidKern KoewachtKern PhilippineKern ZuiddorpeTerneuzen WestBuitengebied ZaamslagBuitengebied Sas van GentKern SpuiKern OverslagBuitengebied HoekBuitengebied AxelBuitengebied BiervlietBuitengebied KoewachtBuitengebied ZuiddorpeBuitengebied PhilippineBuitengebied SluiskilTerneuzen OostBuitengebied TerneuzenBuitengebied OverslagBuitengebied SpuiBuitengebied Westdorpe Kern Sluiskil
Een huis gezien in Terneuzen? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Kern Sas van Gent63% koopwoningen € 224.000 — 63%
Kern Sluiskil Jouw zoekopdracht70% koopwoningen € 235.000 € 5.000 70%
Terneuzen Centrum37% koopwoningen € 238.000 € 9.000 37%
Kern Hoek71% koopwoningen € 250.000 € 21.000 71%
Terneuzen Noord63% koopwoningen € 265.000 € 36.000 63%
Kern Axel59% koopwoningen € 270.000 € 40.000 59%
Kern Biervliet80% koopwoningen € 276.000 € 46.000 80%
Kern Zaamslag77% koopwoningen € 279.000 € 50.000 77%
Kern Westdorpe76% koopwoningen € 293.000 € 64.000 76%
Terneuzen Zuid66% koopwoningen € 308.000 € 79.000 66%
Kern Koewacht77% koopwoningen € 317.000 € 88.000 77%
Kern Philippine85% koopwoningen € 330.000 € 101.000 85%
Kern Zuiddorpe79% koopwoningen € 337.000 € 108.000 79%
Terneuzen West60% koopwoningen € 374.000 € 145.000 60%
Buitengebied Zaamslag91% koopwoningen € 379.000 € 150.000 91%
Buitengebied Sas van Gent87% koopwoningen € 380.000 € 151.000 87%
Kern Spui99% koopwoningen € 386.000 € 157.000 99%
Kern Overslag96% koopwoningen € 399.000 € 169.000 96%
Buitengebied Hoek93% koopwoningen € 402.000 € 173.000 93%
Buitengebied Axel97% koopwoningen € 428.000 € 198.000 97%
Buitengebied Biervliet90% koopwoningen € 464.000 € 235.000 90%
Buitengebied Koewacht98% koopwoningen € 468.000 € 238.000 98%
Buitengebied Zuiddorpe95% koopwoningen € 471.000 € 242.000 95%
Buitengebied Philippine95% koopwoningen € 476.000 € 246.000 95%
Buitengebied Sluiskil92% koopwoningen € 481.000 € 252.000 92%
Terneuzen Oost91% koopwoningen € 505.000 € 275.000 91%
Buitengebied Terneuzen83% koopwoningen € 529.000 € 300.000 83%
Buitengebied Overslag95% koopwoningen € 556.000 € 326.000 95%
Buitengebied Spui geen cijfers — —
Buitengebied Westdorpe geen cijfers — —

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen