Wat kun je kopen in Kern Zuiddorpe, Terneuzen met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 1 van de 28 wijken van Terneuzen binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Kern Zuiddorpe
Gem. woningwaarde
€ 337.000
Eigen geld nodig
€ 108.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Kern Sas van Gent63% koopwoningen | € 224.000 | — | 63% |
|---|---|---|---|
| Kern Sluiskil70% koopwoningen | € 235.000 | € 5.000 | 70% |
| Terneuzen Centrum37% koopwoningen | € 238.000 | € 9.000 | 37% |
| Kern Hoek71% koopwoningen | € 250.000 | € 21.000 | 71% |
| Terneuzen Noord63% koopwoningen | € 265.000 | € 36.000 | 63% |
| Kern Axel59% koopwoningen | € 270.000 | € 40.000 | 59% |
| Kern Biervliet80% koopwoningen | € 276.000 | € 46.000 | 80% |
| Kern Zaamslag77% koopwoningen | € 279.000 | € 50.000 | 77% |
| Kern Westdorpe76% koopwoningen | € 293.000 | € 64.000 | 76% |
| Terneuzen Zuid66% koopwoningen | € 308.000 | € 79.000 | 66% |
| Kern Koewacht77% koopwoningen | € 317.000 | € 88.000 | 77% |
| Kern Philippine85% koopwoningen | € 330.000 | € 101.000 | 85% |
| Kern Zuiddorpe Jouw zoekopdracht79% koopwoningen | € 337.000 | € 108.000 | 79% |
| Terneuzen West60% koopwoningen | € 374.000 | € 145.000 | 60% |
| Buitengebied Zaamslag91% koopwoningen | € 379.000 | € 150.000 | 91% |
| Buitengebied Sas van Gent87% koopwoningen | € 380.000 | € 151.000 | 87% |
| Kern Spui99% koopwoningen | € 386.000 | € 157.000 | 99% |
| Kern Overslag96% koopwoningen | € 399.000 | € 169.000 | 96% |
| Buitengebied Hoek93% koopwoningen | € 402.000 | € 173.000 | 93% |
| Buitengebied Axel97% koopwoningen | € 428.000 | € 198.000 | 97% |
| Buitengebied Biervliet90% koopwoningen | € 464.000 | € 235.000 | 90% |
| Buitengebied Koewacht98% koopwoningen | € 468.000 | € 238.000 | 98% |
| Buitengebied Zuiddorpe95% koopwoningen | € 471.000 | € 242.000 | 95% |
| Buitengebied Philippine95% koopwoningen | € 476.000 | € 246.000 | 95% |
| Buitengebied Sluiskil92% koopwoningen | € 481.000 | € 252.000 | 92% |
| Terneuzen Oost91% koopwoningen | € 505.000 | € 275.000 | 91% |
| Buitengebied Terneuzen83% koopwoningen | € 529.000 | € 300.000 | 83% |
| Buitengebied Overslag95% koopwoningen | € 556.000 | € 326.000 | 95% |
| Buitengebied Spui | geen cijfers | — | — |
| Buitengebied Westdorpe | geen cijfers | — | — |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).