Wat kun je kopen in De Steiger, Almere met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 52 wijken van Almere binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
De Steiger
Gem. woningwaarde
€ 338.000
Eigen geld nodig
€ 109.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Randstad3% koopwoningen | € 246.000 | € 17.000 | 3% |
|---|---|---|---|
| Staatsliedenwijk28% koopwoningen | € 303.000 | € 74.000 | 28% |
| De Steiger Jouw zoekopdracht30% koopwoningen | € 338.000 | € 109.000 | 30% |
| Indischebuurt40% koopwoningen | € 338.000 | € 109.000 | 40% |
| Centrum Almere Buiten23% koopwoningen | € 339.000 | € 110.000 | 23% |
| Centrum Almere Haven27% koopwoningen | € 349.000 | € 120.000 | 27% |
| Centrum Almere Stad26% koopwoningen | € 367.000 | € 137.000 | 26% |
| De Wierden31% koopwoningen | € 375.000 | € 146.000 | 31% |
| De Werven49% koopwoningen | € 378.000 | € 148.000 | 49% |
| De Hoven42% koopwoningen | € 380.000 | € 151.000 | 42% |
| Hortus0% koopwoningen | € 410.000 | € 181.000 | 0% |
| Molenbuurt57% koopwoningen | € 413.000 | € 183.000 | 57% |
| De Meenten67% koopwoningen | € 415.000 | € 186.000 | 67% |
| Stedenwijk51% koopwoningen | € 416.000 | € 187.000 | 51% |
| Bouwmeesterbuurt64% koopwoningen | € 421.000 | € 192.000 | 64% |
| Bloemenbuurt63% koopwoningen | € 428.000 | € 198.000 | 63% |
| Kruidenwijk62% koopwoningen | € 428.000 | € 198.000 | 62% |
| Waterwijk74% koopwoningen | € 431.000 | € 202.000 | 74% |
| De Marken58% koopwoningen | € 433.000 | € 203.000 | 58% |
| Regenboogbuurt73% koopwoningen | € 450.000 | € 220.000 | 73% |
| De Grienden59% koopwoningen | € 457.000 | € 228.000 | 59% |
| Faunabuurt72% koopwoningen | € 457.000 | € 228.000 | 72% |
| Tussen de Vaarten Noord61% koopwoningen | € 457.000 | € 228.000 | 61% |
| Muziekwijk Zuid70% koopwoningen | € 460.000 | € 230.000 | 70% |
| Danswijk71% koopwoningen | € 467.000 | € 238.000 | 71% |
| Europakwartier West50% koopwoningen | € 472.000 | € 243.000 | 50% |
| Landgoederenbuurt67% koopwoningen | € 475.000 | € 245.000 | 67% |
| De Gouwen81% koopwoningen | € 480.000 | € 250.000 | 81% |
| Muziekwijk Noord68% koopwoningen | € 486.000 | € 257.000 | 68% |
| Filmwijk61% koopwoningen | € 490.000 | € 260.000 | 61% |
| Seizoenenbuurt72% koopwoningen | € 491.000 | € 261.000 | 72% |
| Eilandenbuurt75% koopwoningen | € 501.000 | € 271.000 | 75% |
| Verzetswijk69% koopwoningen | € 513.000 | € 284.000 | 69% |
| Oostvaardersbuurt73% koopwoningen | € 520.000 | € 290.000 | 73% |
| Stripheldenbuurt76% koopwoningen | € 520.000 | € 290.000 | 76% |
| Tussen de Vaarten Zuid73% koopwoningen | € 523.000 | € 294.000 | 73% |
| Europakwartier Oost22% koopwoningen | € 532.000 | € 303.000 | 22% |
| Literatuurwijk70% koopwoningen | € 533.000 | € 304.000 | 70% |
| Parkwijk61% koopwoningen | € 533.000 | € 304.000 | 61% |
| Columbuskwartier61% koopwoningen | € 553.000 | € 324.000 | 61% |
| Homeruskwartier68% koopwoningen | € 599.000 | € 370.000 | 68% |
| Olympiakwartier West44% koopwoningen | € 610.000 | € 381.000 | 44% |
| Sieradenbuurt90% koopwoningen | € 630.000 | € 401.000 | 90% |
| De Laren70% koopwoningen | € 638.000 | € 408.000 | 70% |
| Nobelhorst74% koopwoningen | € 646.000 | € 417.000 | 74% |
| Buitenvaart71% koopwoningen | € 655.000 | € 426.000 | 71% |
| Duin50% koopwoningen | € 711.000 | € 481.000 | 50% |
| Noorderplassen84% koopwoningen | € 723.000 | € 494.000 | 84% |
| Oosterwold77% koopwoningen | € 730.000 | € 500.000 | 77% |
| De Velden98% koopwoningen | € 784.000 | € 555.000 | 98% |
| Vogelhorst99% koopwoningen | € 972.000 | € 743.000 | 99% |
| Overgooi95% koopwoningen | € 1.449.000 | € 1.220.000 | 95% |
| De Vaart | geen cijfers | — | — |
| Gooisekant | geen cijfers | — | — |
| Hogekant | geen cijfers | — | — |
| Hollandsekant | geen cijfers | — | — |
| Lagekant | geen cijfers | — | — |
| Markerkant | geen cijfers | — | — |
| Middenkant | geen cijfers | — | — |
| Olympiakwartier Oost0% koopwoningen | geen cijfers | — | 0% |
| Overig Almere Buiten | geen cijfers | — | — |
| Overig Almere Haven | geen cijfers | — | — |
| Overig Almere Hout | geen cijfers | — | — |
| Overig Almere Pampus | geen cijfers | — | — |
| Overig Almere Poort | geen cijfers | — | — |
| Overig Almere Stad | geen cijfers | — | — |
| Poldervlak | geen cijfers | — | — |
| Sallandsekant | geen cijfers | — | — |
| Stichtsekant | geen cijfers | — | — |
| Twentsekant | geen cijfers | — | — |
| Veluwsekant | geen cijfers | — | — |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).