Wat kun je kopen in Olympiakwartier Oost, Almere met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 52 wijken van Almere binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Olympiakwartier Oost
Gem. woningwaarde
geen cijfers
Eigen geld nodig
…
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Randstad3% koopwoningen | € 246.000 | € 17.000 | 3% |
|---|---|---|---|
| Staatsliedenwijk28% koopwoningen | € 303.000 | € 74.000 | 28% |
| De Steiger30% koopwoningen | € 338.000 | € 109.000 | 30% |
| Indischebuurt40% koopwoningen | € 338.000 | € 109.000 | 40% |
| Centrum Almere Buiten23% koopwoningen | € 339.000 | € 110.000 | 23% |
| Centrum Almere Haven27% koopwoningen | € 349.000 | € 120.000 | 27% |
| Centrum Almere Stad26% koopwoningen | € 367.000 | € 137.000 | 26% |
| De Wierden31% koopwoningen | € 375.000 | € 146.000 | 31% |
| De Werven49% koopwoningen | € 378.000 | € 148.000 | 49% |
| De Hoven42% koopwoningen | € 380.000 | € 151.000 | 42% |
| Hortus0% koopwoningen | € 410.000 | € 181.000 | 0% |
| Molenbuurt57% koopwoningen | € 413.000 | € 183.000 | 57% |
| De Meenten67% koopwoningen | € 415.000 | € 186.000 | 67% |
| Stedenwijk51% koopwoningen | € 416.000 | € 187.000 | 51% |
| Bouwmeesterbuurt64% koopwoningen | € 421.000 | € 192.000 | 64% |
| Bloemenbuurt63% koopwoningen | € 428.000 | € 198.000 | 63% |
| Kruidenwijk62% koopwoningen | € 428.000 | € 198.000 | 62% |
| Waterwijk74% koopwoningen | € 431.000 | € 202.000 | 74% |
| De Marken58% koopwoningen | € 433.000 | € 203.000 | 58% |
| Regenboogbuurt73% koopwoningen | € 450.000 | € 220.000 | 73% |
| De Grienden59% koopwoningen | € 457.000 | € 228.000 | 59% |
| Faunabuurt72% koopwoningen | € 457.000 | € 228.000 | 72% |
| Tussen de Vaarten Noord61% koopwoningen | € 457.000 | € 228.000 | 61% |
| Muziekwijk Zuid70% koopwoningen | € 460.000 | € 230.000 | 70% |
| Danswijk71% koopwoningen | € 467.000 | € 238.000 | 71% |
| Europakwartier West50% koopwoningen | € 472.000 | € 243.000 | 50% |
| Landgoederenbuurt67% koopwoningen | € 475.000 | € 245.000 | 67% |
| De Gouwen81% koopwoningen | € 480.000 | € 250.000 | 81% |
| Muziekwijk Noord68% koopwoningen | € 486.000 | € 257.000 | 68% |
| Filmwijk61% koopwoningen | € 490.000 | € 260.000 | 61% |
| Seizoenenbuurt72% koopwoningen | € 491.000 | € 261.000 | 72% |
| Eilandenbuurt75% koopwoningen | € 501.000 | € 271.000 | 75% |
| Verzetswijk69% koopwoningen | € 513.000 | € 284.000 | 69% |
| Oostvaardersbuurt73% koopwoningen | € 520.000 | € 290.000 | 73% |
| Stripheldenbuurt76% koopwoningen | € 520.000 | € 290.000 | 76% |
| Tussen de Vaarten Zuid73% koopwoningen | € 523.000 | € 294.000 | 73% |
| Europakwartier Oost22% koopwoningen | € 532.000 | € 303.000 | 22% |
| Literatuurwijk70% koopwoningen | € 533.000 | € 304.000 | 70% |
| Parkwijk61% koopwoningen | € 533.000 | € 304.000 | 61% |
| Columbuskwartier61% koopwoningen | € 553.000 | € 324.000 | 61% |
| Homeruskwartier68% koopwoningen | € 599.000 | € 370.000 | 68% |
| Olympiakwartier West44% koopwoningen | € 610.000 | € 381.000 | 44% |
| Sieradenbuurt90% koopwoningen | € 630.000 | € 401.000 | 90% |
| De Laren70% koopwoningen | € 638.000 | € 408.000 | 70% |
| Nobelhorst74% koopwoningen | € 646.000 | € 417.000 | 74% |
| Buitenvaart71% koopwoningen | € 655.000 | € 426.000 | 71% |
| Duin50% koopwoningen | € 711.000 | € 481.000 | 50% |
| Noorderplassen84% koopwoningen | € 723.000 | € 494.000 | 84% |
| Oosterwold77% koopwoningen | € 730.000 | € 500.000 | 77% |
| De Velden98% koopwoningen | € 784.000 | € 555.000 | 98% |
| Vogelhorst99% koopwoningen | € 972.000 | € 743.000 | 99% |
| Overgooi95% koopwoningen | € 1.449.000 | € 1.220.000 | 95% |
| De Vaart | geen cijfers | — | — |
| Gooisekant | geen cijfers | — | — |
| Hogekant | geen cijfers | — | — |
| Hollandsekant | geen cijfers | — | — |
| Lagekant | geen cijfers | — | — |
| Markerkant | geen cijfers | — | — |
| Middenkant | geen cijfers | — | — |
| Olympiakwartier Oost Jouw zoekopdracht0% koopwoningen | geen cijfers | — | 0% |
| Overig Almere Buiten | geen cijfers | — | — |
| Overig Almere Haven | geen cijfers | — | — |
| Overig Almere Hout | geen cijfers | — | — |
| Overig Almere Pampus | geen cijfers | — | — |
| Overig Almere Poort | geen cijfers | — | — |
| Overig Almere Stad | geen cijfers | — | — |
| Poldervlak | geen cijfers | — | — |
| Sallandsekant | geen cijfers | — | — |
| Stichtsekant | geen cijfers | — | — |
| Twentsekant | geen cijfers | — | — |
| Veluwsekant | geen cijfers | — | — |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).