Wat kun je kopen in Overig Almere Haven, Almere met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 52 wijken van Almere binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Overig Almere Haven
Gem. woningwaarde
geen cijfers
Eigen geld nodig
…

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

RandstadStaatsliedenwijkDe SteigerIndischebuurtCentrum Almere BuitenCentrum Almere HavenCentrum Almere StadDe WierdenDe WervenDe HovenHortusMolenbuurtDe MeentenStedenwijkBouwmeesterbuurtBloemenbuurtKruidenwijkWaterwijkDe MarkenRegenboogbuurtDe GriendenFaunabuurtTussen de Vaarten NoordMuziekwijk ZuidDanswijkEuropakwartier WestLandgoederenbuurtDe GouwenMuziekwijk NoordFilmwijkSeizoenenbuurtEilandenbuurtVerzetswijkOostvaardersbuurtStripheldenbuurtTussen de Vaarten ZuidEuropakwartier OostLiteratuurwijkParkwijkColumbuskwartierHomeruskwartierOlympiakwartier WestSieradenbuurtDe LarenNobelhorstBuitenvaartDuinNoorderplassenOosterwoldDe VeldenVogelhorstOvergooiDe VaartGooisekantHogekantHollandsekantLagekantMarkerkantMiddenkantOlympiakwartier OostOverig Almere BuitenOverig Almere HavenOverig Almere HoutOverig Almere PampusOverig Almere PoortOverig Almere StadPoldervlakSallandsekantStichtsekantTwentsekantVeluwsekant Overig Almere Haven
Een huis gezien in Almere? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Randstad3% koopwoningen € 246.000 € 17.000 3%
Staatsliedenwijk28% koopwoningen € 303.000 € 74.000 28%
De Steiger30% koopwoningen € 338.000 € 109.000 30%
Indischebuurt40% koopwoningen € 338.000 € 109.000 40%
Centrum Almere Buiten23% koopwoningen € 339.000 € 110.000 23%
Centrum Almere Haven27% koopwoningen € 349.000 € 120.000 27%
Centrum Almere Stad26% koopwoningen € 367.000 € 137.000 26%
De Wierden31% koopwoningen € 375.000 € 146.000 31%
De Werven49% koopwoningen € 378.000 € 148.000 49%
De Hoven42% koopwoningen € 380.000 € 151.000 42%
Hortus0% koopwoningen € 410.000 € 181.000 0%
Molenbuurt57% koopwoningen € 413.000 € 183.000 57%
De Meenten67% koopwoningen € 415.000 € 186.000 67%
Stedenwijk51% koopwoningen € 416.000 € 187.000 51%
Bouwmeesterbuurt64% koopwoningen € 421.000 € 192.000 64%
Bloemenbuurt63% koopwoningen € 428.000 € 198.000 63%
Kruidenwijk62% koopwoningen € 428.000 € 198.000 62%
Waterwijk74% koopwoningen € 431.000 € 202.000 74%
De Marken58% koopwoningen € 433.000 € 203.000 58%
Regenboogbuurt73% koopwoningen € 450.000 € 220.000 73%
De Grienden59% koopwoningen € 457.000 € 228.000 59%
Faunabuurt72% koopwoningen € 457.000 € 228.000 72%
Tussen de Vaarten Noord61% koopwoningen € 457.000 € 228.000 61%
Muziekwijk Zuid70% koopwoningen € 460.000 € 230.000 70%
Danswijk71% koopwoningen € 467.000 € 238.000 71%
Europakwartier West50% koopwoningen € 472.000 € 243.000 50%
Landgoederenbuurt67% koopwoningen € 475.000 € 245.000 67%
De Gouwen81% koopwoningen € 480.000 € 250.000 81%
Muziekwijk Noord68% koopwoningen € 486.000 € 257.000 68%
Filmwijk61% koopwoningen € 490.000 € 260.000 61%
Seizoenenbuurt72% koopwoningen € 491.000 € 261.000 72%
Eilandenbuurt75% koopwoningen € 501.000 € 271.000 75%
Verzetswijk69% koopwoningen € 513.000 € 284.000 69%
Oostvaardersbuurt73% koopwoningen € 520.000 € 290.000 73%
Stripheldenbuurt76% koopwoningen € 520.000 € 290.000 76%
Tussen de Vaarten Zuid73% koopwoningen € 523.000 € 294.000 73%
Europakwartier Oost22% koopwoningen € 532.000 € 303.000 22%
Literatuurwijk70% koopwoningen € 533.000 € 304.000 70%
Parkwijk61% koopwoningen € 533.000 € 304.000 61%
Columbuskwartier61% koopwoningen € 553.000 € 324.000 61%
Homeruskwartier68% koopwoningen € 599.000 € 370.000 68%
Olympiakwartier West44% koopwoningen € 610.000 € 381.000 44%
Sieradenbuurt90% koopwoningen € 630.000 € 401.000 90%
De Laren70% koopwoningen € 638.000 € 408.000 70%
Nobelhorst74% koopwoningen € 646.000 € 417.000 74%
Buitenvaart71% koopwoningen € 655.000 € 426.000 71%
Duin50% koopwoningen € 711.000 € 481.000 50%
Noorderplassen84% koopwoningen € 723.000 € 494.000 84%
Oosterwold77% koopwoningen € 730.000 € 500.000 77%
De Velden98% koopwoningen € 784.000 € 555.000 98%
Vogelhorst99% koopwoningen € 972.000 € 743.000 99%
Overgooi95% koopwoningen € 1.449.000 € 1.220.000 95%
De Vaart geen cijfers — —
Gooisekant geen cijfers — —
Hogekant geen cijfers — —
Hollandsekant geen cijfers — —
Lagekant geen cijfers — —
Markerkant geen cijfers — —
Middenkant geen cijfers — —
Olympiakwartier Oost0% koopwoningen geen cijfers — 0%
Overig Almere Buiten geen cijfers — —
Overig Almere Haven Jouw zoekopdracht geen cijfers — —
Overig Almere Hout geen cijfers — —
Overig Almere Pampus geen cijfers — —
Overig Almere Poort geen cijfers — —
Overig Almere Stad geen cijfers — —
Poldervlak geen cijfers — —
Sallandsekant geen cijfers — —
Stichtsekant geen cijfers — —
Twentsekant geen cijfers — —
Veluwsekant geen cijfers — —

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen