Wat kun je kopen in Sieradenbuurt, Almere met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 52 wijken van Almere binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Sieradenbuurt
Gem. woningwaarde
€ 630.000
Eigen geld nodig
€ 401.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

RandstadStaatsliedenwijkDe SteigerIndischebuurtCentrum Almere BuitenCentrum Almere HavenCentrum Almere StadDe WierdenDe WervenDe HovenHortusMolenbuurtDe MeentenStedenwijkBouwmeesterbuurtBloemenbuurtKruidenwijkWaterwijkDe MarkenRegenboogbuurtDe GriendenFaunabuurtTussen de Vaarten NoordMuziekwijk ZuidDanswijkEuropakwartier WestLandgoederenbuurtDe GouwenMuziekwijk NoordFilmwijkSeizoenenbuurtEilandenbuurtVerzetswijkOostvaardersbuurtStripheldenbuurtTussen de Vaarten ZuidEuropakwartier OostLiteratuurwijkParkwijkColumbuskwartierHomeruskwartierOlympiakwartier WestSieradenbuurtDe LarenNobelhorstBuitenvaartDuinNoorderplassenOosterwoldDe VeldenVogelhorstOvergooiDe VaartGooisekantHogekantHollandsekantLagekantMarkerkantMiddenkantOlympiakwartier OostOverig Almere BuitenOverig Almere HavenOverig Almere HoutOverig Almere PampusOverig Almere PoortOverig Almere StadPoldervlakSallandsekantStichtsekantTwentsekantVeluwsekant Sieradenbuurt
Een huis gezien in Almere? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Randstad3% koopwoningen € 246.000 € 17.000 3%
Staatsliedenwijk28% koopwoningen € 303.000 € 74.000 28%
De Steiger30% koopwoningen € 338.000 € 109.000 30%
Indischebuurt40% koopwoningen € 338.000 € 109.000 40%
Centrum Almere Buiten23% koopwoningen € 339.000 € 110.000 23%
Centrum Almere Haven27% koopwoningen € 349.000 € 120.000 27%
Centrum Almere Stad26% koopwoningen € 367.000 € 137.000 26%
De Wierden31% koopwoningen € 375.000 € 146.000 31%
De Werven49% koopwoningen € 378.000 € 148.000 49%
De Hoven42% koopwoningen € 380.000 € 151.000 42%
Hortus0% koopwoningen € 410.000 € 181.000 0%
Molenbuurt57% koopwoningen € 413.000 € 183.000 57%
De Meenten67% koopwoningen € 415.000 € 186.000 67%
Stedenwijk51% koopwoningen € 416.000 € 187.000 51%
Bouwmeesterbuurt64% koopwoningen € 421.000 € 192.000 64%
Bloemenbuurt63% koopwoningen € 428.000 € 198.000 63%
Kruidenwijk62% koopwoningen € 428.000 € 198.000 62%
Waterwijk74% koopwoningen € 431.000 € 202.000 74%
De Marken58% koopwoningen € 433.000 € 203.000 58%
Regenboogbuurt73% koopwoningen € 450.000 € 220.000 73%
De Grienden59% koopwoningen € 457.000 € 228.000 59%
Faunabuurt72% koopwoningen € 457.000 € 228.000 72%
Tussen de Vaarten Noord61% koopwoningen € 457.000 € 228.000 61%
Muziekwijk Zuid70% koopwoningen € 460.000 € 230.000 70%
Danswijk71% koopwoningen € 467.000 € 238.000 71%
Europakwartier West50% koopwoningen € 472.000 € 243.000 50%
Landgoederenbuurt67% koopwoningen € 475.000 € 245.000 67%
De Gouwen81% koopwoningen € 480.000 € 250.000 81%
Muziekwijk Noord68% koopwoningen € 486.000 € 257.000 68%
Filmwijk61% koopwoningen € 490.000 € 260.000 61%
Seizoenenbuurt72% koopwoningen € 491.000 € 261.000 72%
Eilandenbuurt75% koopwoningen € 501.000 € 271.000 75%
Verzetswijk69% koopwoningen € 513.000 € 284.000 69%
Oostvaardersbuurt73% koopwoningen € 520.000 € 290.000 73%
Stripheldenbuurt76% koopwoningen € 520.000 € 290.000 76%
Tussen de Vaarten Zuid73% koopwoningen € 523.000 € 294.000 73%
Europakwartier Oost22% koopwoningen € 532.000 € 303.000 22%
Literatuurwijk70% koopwoningen € 533.000 € 304.000 70%
Parkwijk61% koopwoningen € 533.000 € 304.000 61%
Columbuskwartier61% koopwoningen € 553.000 € 324.000 61%
Homeruskwartier68% koopwoningen € 599.000 € 370.000 68%
Olympiakwartier West44% koopwoningen € 610.000 € 381.000 44%
Sieradenbuurt Jouw zoekopdracht90% koopwoningen € 630.000 € 401.000 90%
De Laren70% koopwoningen € 638.000 € 408.000 70%
Nobelhorst74% koopwoningen € 646.000 € 417.000 74%
Buitenvaart71% koopwoningen € 655.000 € 426.000 71%
Duin50% koopwoningen € 711.000 € 481.000 50%
Noorderplassen84% koopwoningen € 723.000 € 494.000 84%
Oosterwold77% koopwoningen € 730.000 € 500.000 77%
De Velden98% koopwoningen € 784.000 € 555.000 98%
Vogelhorst99% koopwoningen € 972.000 € 743.000 99%
Overgooi95% koopwoningen € 1.449.000 € 1.220.000 95%
De Vaart geen cijfers — —
Gooisekant geen cijfers — —
Hogekant geen cijfers — —
Hollandsekant geen cijfers — —
Lagekant geen cijfers — —
Markerkant geen cijfers — —
Middenkant geen cijfers — —
Olympiakwartier Oost0% koopwoningen geen cijfers — 0%
Overig Almere Buiten geen cijfers — —
Overig Almere Haven geen cijfers — —
Overig Almere Hout geen cijfers — —
Overig Almere Pampus geen cijfers — —
Overig Almere Poort geen cijfers — —
Overig Almere Stad geen cijfers — —
Poldervlak geen cijfers — —
Sallandsekant geen cijfers — —
Stichtsekant geen cijfers — —
Twentsekant geen cijfers — —
Veluwsekant geen cijfers — —

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen