Wat kun je kopen in Amaliastein, Vijfheerenlanden met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 38 wijken van Vijfheerenlanden binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Amaliastein
Gem. woningwaarde
€ 556.000
Eigen geld nodig
€ 327.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Leerdam centrumDe HagenLeerdam-WestAmeideLeerdam-NoordLeerdam-OostSchoonrewoerdMonnikenhofNieuwlandHei- en BoeicopKedichemMeerkerkLeerbroekTienhoven aan de LekLexmondEverdingenVianen centrumZijderveldAmaliasteinMeerkerk buitengebiedNieuw SchaikHagesteinTienhoven aan de Lek buitengebiedAmeide buitengebiedHei- en Boeicop buitengebiedOosterwijkHoef en HaagKedichem buitengebiedLexmond buitengebiedSchoonrewoerd buitengebiedNieuwland buitengebiedVianen bedrijventerreinLeerdam buitengebiedVianen buitengebiedLeerbroek buitengebiedHagestein buitengebiedEverdingen buitengebiedZijderveld buitengebiedOssenwaard Amaliastein
Een huis gezien in Vijfheerenlanden? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Leerdam centrum56% koopwoningen € 359.000 € 130.000 56%
De Hagen39% koopwoningen € 377.000 € 147.000 39%
Leerdam-West37% koopwoningen € 413.000 € 183.000 37%
Ameide66% koopwoningen € 446.000 € 217.000 66%
Leerdam-Noord60% koopwoningen € 449.000 € 219.000 60%
Leerdam-Oost66% koopwoningen € 453.000 € 223.000 66%
Schoonrewoerd71% koopwoningen € 478.000 € 248.000 71%
Monnikenhof62% koopwoningen € 489.000 € 259.000 62%
Nieuwland67% koopwoningen € 496.000 € 267.000 67%
Hei- en Boeicop69% koopwoningen € 505.000 € 276.000 69%
Kedichem75% koopwoningen € 505.000 € 276.000 75%
Meerkerk68% koopwoningen € 509.000 € 279.000 68%
Leerbroek61% koopwoningen € 515.000 € 286.000 61%
Tienhoven aan de Lek67% koopwoningen € 518.000 € 288.000 67%
Lexmond65% koopwoningen € 521.000 € 292.000 65%
Everdingen77% koopwoningen € 522.000 € 293.000 77%
Vianen centrum70% koopwoningen € 536.000 € 307.000 70%
Zijderveld80% koopwoningen € 545.000 € 315.000 80%
Amaliastein Jouw zoekopdracht80% koopwoningen € 556.000 € 327.000 80%
Meerkerk buitengebied86% koopwoningen € 586.000 € 357.000 86%
Nieuw Schaik88% koopwoningen € 606.000 € 377.000 88%
Hagestein81% koopwoningen € 630.000 € 400.000 81%
Tienhoven aan de Lek buitengebied90% koopwoningen € 658.000 € 429.000 90%
Ameide buitengebied87% koopwoningen € 662.000 € 433.000 87%
Hei- en Boeicop buitengebied88% koopwoningen € 681.000 € 451.000 88%
Oosterwijk89% koopwoningen € 685.000 € 455.000 89%
Hoef en Haag77% koopwoningen € 692.000 € 463.000 77%
Kedichem buitengebied86% koopwoningen € 705.000 € 475.000 86%
Lexmond buitengebied88% koopwoningen € 725.000 € 495.000 88%
Schoonrewoerd buitengebied92% koopwoningen € 739.000 € 510.000 92%
Nieuwland buitengebied91% koopwoningen € 747.000 € 517.000 91%
Vianen bedrijventerrein52% koopwoningen € 747.000 € 517.000 52%
Leerdam buitengebied91% koopwoningen € 757.000 € 527.000 91%
Vianen buitengebied76% koopwoningen € 774.000 € 545.000 76%
Leerbroek buitengebied92% koopwoningen € 782.000 € 552.000 92%
Hagestein buitengebied93% koopwoningen € 811.000 € 581.000 93%
Everdingen buitengebied94% koopwoningen € 813.000 € 584.000 94%
Zijderveld buitengebied97% koopwoningen € 883.000 € 653.000 97%
Ossenwaard geen cijfers — —

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen