Wat kun je kopen in Tienhoven aan de Lek, Vijfheerenlanden met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 38 wijken van Vijfheerenlanden binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Tienhoven aan de Lek
Gem. woningwaarde
€ 518.000
Eigen geld nodig
€ 288.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Leerdam centrum56% koopwoningen | € 359.000 | € 130.000 | 56% |
|---|---|---|---|
| De Hagen39% koopwoningen | € 377.000 | € 147.000 | 39% |
| Leerdam-West37% koopwoningen | € 413.000 | € 183.000 | 37% |
| Ameide66% koopwoningen | € 446.000 | € 217.000 | 66% |
| Leerdam-Noord60% koopwoningen | € 449.000 | € 219.000 | 60% |
| Leerdam-Oost66% koopwoningen | € 453.000 | € 223.000 | 66% |
| Schoonrewoerd71% koopwoningen | € 478.000 | € 248.000 | 71% |
| Monnikenhof62% koopwoningen | € 489.000 | € 259.000 | 62% |
| Nieuwland67% koopwoningen | € 496.000 | € 267.000 | 67% |
| Hei- en Boeicop69% koopwoningen | € 505.000 | € 276.000 | 69% |
| Kedichem75% koopwoningen | € 505.000 | € 276.000 | 75% |
| Meerkerk68% koopwoningen | € 509.000 | € 279.000 | 68% |
| Leerbroek61% koopwoningen | € 515.000 | € 286.000 | 61% |
| Tienhoven aan de Lek Jouw zoekopdracht67% koopwoningen | € 518.000 | € 288.000 | 67% |
| Lexmond65% koopwoningen | € 521.000 | € 292.000 | 65% |
| Everdingen77% koopwoningen | € 522.000 | € 293.000 | 77% |
| Vianen centrum70% koopwoningen | € 536.000 | € 307.000 | 70% |
| Zijderveld80% koopwoningen | € 545.000 | € 315.000 | 80% |
| Amaliastein80% koopwoningen | € 556.000 | € 327.000 | 80% |
| Meerkerk buitengebied86% koopwoningen | € 586.000 | € 357.000 | 86% |
| Nieuw Schaik88% koopwoningen | € 606.000 | € 377.000 | 88% |
| Hagestein81% koopwoningen | € 630.000 | € 400.000 | 81% |
| Tienhoven aan de Lek buitengebied90% koopwoningen | € 658.000 | € 429.000 | 90% |
| Ameide buitengebied87% koopwoningen | € 662.000 | € 433.000 | 87% |
| Hei- en Boeicop buitengebied88% koopwoningen | € 681.000 | € 451.000 | 88% |
| Oosterwijk89% koopwoningen | € 685.000 | € 455.000 | 89% |
| Hoef en Haag77% koopwoningen | € 692.000 | € 463.000 | 77% |
| Kedichem buitengebied86% koopwoningen | € 705.000 | € 475.000 | 86% |
| Lexmond buitengebied88% koopwoningen | € 725.000 | € 495.000 | 88% |
| Schoonrewoerd buitengebied92% koopwoningen | € 739.000 | € 510.000 | 92% |
| Nieuwland buitengebied91% koopwoningen | € 747.000 | € 517.000 | 91% |
| Vianen bedrijventerrein52% koopwoningen | € 747.000 | € 517.000 | 52% |
| Leerdam buitengebied91% koopwoningen | € 757.000 | € 527.000 | 91% |
| Vianen buitengebied76% koopwoningen | € 774.000 | € 545.000 | 76% |
| Leerbroek buitengebied92% koopwoningen | € 782.000 | € 552.000 | 92% |
| Hagestein buitengebied93% koopwoningen | € 811.000 | € 581.000 | 93% |
| Everdingen buitengebied94% koopwoningen | € 813.000 | € 584.000 | 94% |
| Zijderveld buitengebied97% koopwoningen | € 883.000 | € 653.000 | 97% |
| Ossenwaard | geen cijfers | — | — |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).