Wat kun je kopen in Leerdam-Oost, Vijfheerenlanden met € 50.000 inkomen?

Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 38 wijken van Vijfheerenlanden binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.

Jouw zoekopdracht
Leerdam-Oost
Gem. woningwaarde
€ 453.000
Eigen geld nodig
€ 223.000

Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven

Leerdam centrumDe HagenLeerdam-WestAmeideLeerdam-NoordLeerdam-OostSchoonrewoerdMonnikenhofNieuwlandHei- en BoeicopKedichemMeerkerkLeerbroekTienhoven aan de LekLexmondEverdingenVianen centrumZijderveldAmaliasteinMeerkerk buitengebiedNieuw SchaikHagesteinTienhoven aan de Lek buitengebiedAmeide buitengebiedHei- en Boeicop buitengebiedOosterwijkHoef en HaagKedichem buitengebiedLexmond buitengebiedSchoonrewoerd buitengebiedNieuwland buitengebiedVianen bedrijventerreinLeerdam buitengebiedVianen buitengebiedLeerbroek buitengebiedHagestein buitengebiedEverdingen buitengebiedZijderveld buitengebiedOssenwaard Leerdam-Oost
Een huis gezien in Vijfheerenlanden? Reken je eigen situatie door, je inkomen staat al ingevuld. Reken het door →

Alle wijken

Leerdam centrum56% koopwoningen € 359.000 € 130.000 56%
De Hagen39% koopwoningen € 377.000 € 147.000 39%
Leerdam-West37% koopwoningen € 413.000 € 183.000 37%
Ameide66% koopwoningen € 446.000 € 217.000 66%
Leerdam-Noord60% koopwoningen € 449.000 € 219.000 60%
Leerdam-Oost Jouw zoekopdracht66% koopwoningen € 453.000 € 223.000 66%
Schoonrewoerd71% koopwoningen € 478.000 € 248.000 71%
Monnikenhof62% koopwoningen € 489.000 € 259.000 62%
Nieuwland67% koopwoningen € 496.000 € 267.000 67%
Hei- en Boeicop69% koopwoningen € 505.000 € 276.000 69%
Kedichem75% koopwoningen € 505.000 € 276.000 75%
Meerkerk68% koopwoningen € 509.000 € 279.000 68%
Leerbroek61% koopwoningen € 515.000 € 286.000 61%
Tienhoven aan de Lek67% koopwoningen € 518.000 € 288.000 67%
Lexmond65% koopwoningen € 521.000 € 292.000 65%
Everdingen77% koopwoningen € 522.000 € 293.000 77%
Vianen centrum70% koopwoningen € 536.000 € 307.000 70%
Zijderveld80% koopwoningen € 545.000 € 315.000 80%
Amaliastein80% koopwoningen € 556.000 € 327.000 80%
Meerkerk buitengebied86% koopwoningen € 586.000 € 357.000 86%
Nieuw Schaik88% koopwoningen € 606.000 € 377.000 88%
Hagestein81% koopwoningen € 630.000 € 400.000 81%
Tienhoven aan de Lek buitengebied90% koopwoningen € 658.000 € 429.000 90%
Ameide buitengebied87% koopwoningen € 662.000 € 433.000 87%
Hei- en Boeicop buitengebied88% koopwoningen € 681.000 € 451.000 88%
Oosterwijk89% koopwoningen € 685.000 € 455.000 89%
Hoef en Haag77% koopwoningen € 692.000 € 463.000 77%
Kedichem buitengebied86% koopwoningen € 705.000 € 475.000 86%
Lexmond buitengebied88% koopwoningen € 725.000 € 495.000 88%
Schoonrewoerd buitengebied92% koopwoningen € 739.000 € 510.000 92%
Nieuwland buitengebied91% koopwoningen € 747.000 € 517.000 91%
Vianen bedrijventerrein52% koopwoningen € 747.000 € 517.000 52%
Leerdam buitengebied91% koopwoningen € 757.000 € 527.000 91%
Vianen buitengebied76% koopwoningen € 774.000 € 545.000 76%
Leerbroek buitengebied92% koopwoningen € 782.000 € 552.000 92%
Hagestein buitengebied93% koopwoningen € 811.000 € 581.000 93%
Everdingen buitengebied94% koopwoningen € 813.000 € 584.000 94%
Zijderveld buitengebied97% koopwoningen € 883.000 € 653.000 97%
Ossenwaard geen cijfers — —

Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).

↑ Bereken wat jij kunt lenen