Wat kun je kopen in Vianen bedrijventerrein, Vijfheerenlanden met € 50.000 inkomen?
Met een hypotheek van € 230.000 ligt de gemiddelde woningwaarde in 0 van de 38 wijken van Vijfheerenlanden binnen je bereik. Per wijk zie je hoeveel eigen geld je nodig hebt voor een gemiddelde woning.
Jouw zoekopdracht
Vianen bedrijventerrein
Gem. woningwaarde
€ 747.000
Eigen geld nodig
€ 517.000
Gem. woningwaarde t.o.v. jouw hypotheek van € 230.000: binnen bereik tot 25% erboven meer dan 25% erboven
Alle wijken
| Leerdam centrum56% koopwoningen | € 359.000 | € 130.000 | 56% |
|---|---|---|---|
| De Hagen39% koopwoningen | € 377.000 | € 147.000 | 39% |
| Leerdam-West37% koopwoningen | € 413.000 | € 183.000 | 37% |
| Ameide66% koopwoningen | € 446.000 | € 217.000 | 66% |
| Leerdam-Noord60% koopwoningen | € 449.000 | € 219.000 | 60% |
| Leerdam-Oost66% koopwoningen | € 453.000 | € 223.000 | 66% |
| Schoonrewoerd71% koopwoningen | € 478.000 | € 248.000 | 71% |
| Monnikenhof62% koopwoningen | € 489.000 | € 259.000 | 62% |
| Nieuwland67% koopwoningen | € 496.000 | € 267.000 | 67% |
| Hei- en Boeicop69% koopwoningen | € 505.000 | € 276.000 | 69% |
| Kedichem75% koopwoningen | € 505.000 | € 276.000 | 75% |
| Meerkerk68% koopwoningen | € 509.000 | € 279.000 | 68% |
| Leerbroek61% koopwoningen | € 515.000 | € 286.000 | 61% |
| Tienhoven aan de Lek67% koopwoningen | € 518.000 | € 288.000 | 67% |
| Lexmond65% koopwoningen | € 521.000 | € 292.000 | 65% |
| Everdingen77% koopwoningen | € 522.000 | € 293.000 | 77% |
| Vianen centrum70% koopwoningen | € 536.000 | € 307.000 | 70% |
| Zijderveld80% koopwoningen | € 545.000 | € 315.000 | 80% |
| Amaliastein80% koopwoningen | € 556.000 | € 327.000 | 80% |
| Meerkerk buitengebied86% koopwoningen | € 586.000 | € 357.000 | 86% |
| Nieuw Schaik88% koopwoningen | € 606.000 | € 377.000 | 88% |
| Hagestein81% koopwoningen | € 630.000 | € 400.000 | 81% |
| Tienhoven aan de Lek buitengebied90% koopwoningen | € 658.000 | € 429.000 | 90% |
| Ameide buitengebied87% koopwoningen | € 662.000 | € 433.000 | 87% |
| Hei- en Boeicop buitengebied88% koopwoningen | € 681.000 | € 451.000 | 88% |
| Oosterwijk89% koopwoningen | € 685.000 | € 455.000 | 89% |
| Hoef en Haag77% koopwoningen | € 692.000 | € 463.000 | 77% |
| Kedichem buitengebied86% koopwoningen | € 705.000 | € 475.000 | 86% |
| Lexmond buitengebied88% koopwoningen | € 725.000 | € 495.000 | 88% |
| Schoonrewoerd buitengebied92% koopwoningen | € 739.000 | € 510.000 | 92% |
| Nieuwland buitengebied91% koopwoningen | € 747.000 | € 517.000 | 91% |
| Vianen bedrijventerrein Jouw zoekopdracht52% koopwoningen | € 747.000 | € 517.000 | 52% |
| Leerdam buitengebied91% koopwoningen | € 757.000 | € 527.000 | 91% |
| Vianen buitengebied76% koopwoningen | € 774.000 | € 545.000 | 76% |
| Leerbroek buitengebied92% koopwoningen | € 782.000 | € 552.000 | 92% |
| Hagestein buitengebied93% koopwoningen | € 811.000 | € 581.000 | 93% |
| Everdingen buitengebied94% koopwoningen | € 813.000 | € 584.000 | 94% |
| Zijderveld buitengebied97% koopwoningen | € 883.000 | € 653.000 | 97% |
| Ossenwaard | geen cijfers | — | — |
Alle bedragen zijn indicatief: een inschatting op basis van gemiddelden, geen taxatie of advies. Kosten koper komen bij 'eigen geld nodig' nog bovenop. Bron o.a. CBS en PDOK (CC-BY 4.0).